Dažniausiai užduodami klausimai

 • 1. Kaip greitai gausiu prekę?
  Mes įsipareigojame prekes pristatyti kaip galima greičiau.  Prekes esančias sandėlyje išsiunčiame tą pačią arba sekančią darbo dieną po apmokėjimo. 
  2. Kur galiu kreiptis, jeigu kilo neaiškumų?
  Jeigu iškilo klausimų dėl konkrečios prekės, jos užsakymo, apmokėjimo, ar norite sužinoti tikslų pristatymo terminą, nedvejodami rašykite mums el. paštu madikidss@gmail.com arba susiekite su mumis telefonu  +37060429687 ir mes būtinai atsakysime į Jums rūpimus klausimus.
  3. Ar mano pateikti duomenys yra saugūs?
  Mes tvarkome Jūsų duomenis vadovaudamiesi asmens duomenų apsaugos įstatymu ir garantuojame, kad Jūsų pateikti duomenys išliks saugūs ir nebus naudojami niekur kitur.
  4. Nemoku naudotis internetine pirkimo sistema?
  Jeigu Jums tai pirmas apsipirkimas internetu, tiesiog paskambinkite arba parašykite mums fb MADI kids boutique arba el paštu madikidss@gmail.com, mielai padėsime.
  5. Kiek kainuoja pristatymas?
  Perkant prekių už 100 EUR ir daugiau, Lietuvoje prekės pristatomos nemokamai.
  Jeigu prekių suma yra mažesnė už 100 EUR, tuomet pristatymas Lietuvoje kainuos:
  Per AB Lietuvos paštas – 2 EUR
  Per Omniva  – 2 EUR
  6. Per kiek laiko galima grąžinti / keisti prekes?
  Norėdami grąžinti ar pasikeisti prekę, Pirkėjas privalo tai įvykdyti per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją per 3 (tris) darbo dienas el.paštu apie grąžinamą/keičiamą prekę. El. paštas: madikidss@gmail.com

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija

  Sekite mus facebook paskyroje bei instagram'e ir visas madikids.lt naujienas sužinokite pirmieji.